Hakkımızda

Hakkımızda - Tarihçe

Elay Bilişim / Deniz Web, 1998 yılında sektöre adım atan bir öncüdür. 1998 yılından günümüze sektörde önemli projelere, sektörel yeniliklere imza atmış, Türkiye internet altyapısını yurtdışına bağımlı olmaktan kurtarmış, 2001 yılında yerli ve milli datacenter kurarak www.acilhost.com üzerinden hızlı ve ekonomik hosting hizmetleri sunmaya başlamıştır. 2001 yılından bu yana sektördeki konumunu koruyarak başarıyla yoluna devam etmiştir.

2001 yılında kurulan datacenter ile sektöre sıradışı bir adım atan Elay Bilişim / Deniz Web, 2021 yılında ise kurumsal ve özel hizmet üretme yolunda önemli adımlar atmıştır. Bu dönemde kurumsal şirketlere sorunsuz web tasarım, yazılım ve hosting hizmetleri sunmanın yanı sıra, internet sitelerinin açılma ve mail alıp verme sorunlarıyla başa çıkabilen Yapay Zeka tabanlı akıllı server hizmetini de müşterileriyle buluşturmuştur.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Elay Bilişim / Deniz Web, şirketlere sunduğu akıllı server hizmeti ile mail gönderim, alım ve diğer teknik sorunları ortadan kaldırmıştır. Müşterilerine teknik destek ihtiyacı doğmadan sorunsuz bir hizmet sunarak, güvenilir bir iş ortağı olmayı başarmıştır.

Yıllar içinde datacenter'dan akıllı server hizmetine geçiş yaparak teknolojik gelişmelere ayak uyduran Elay Bilişim / Deniz Web, aynı zamanda yazılım alanında da önemli projelere imza atmıştır. Belediye Başkanlıkları, Siyasi Partiler, Milletvekilleri, İl ve İlçe Başkanlıkları, Akademisyenler, Doktorlar, Avukatlar, Psikologlar, Hastaneler, Emlak sektörü, E-Ticaret Yazılımları, Haberciler, Gazeteci ve Yazarlar için Haber Yazılımı, Avukat Yazılımı, Kaymakamlıklar ve Turizm Rehberleri gibi farklı sektörlere özel yazılımlar geliştiren Elay Bilişim / Deniz Web, amacını bilişim sektörünün nimetlerini sizlere kolay ve etkili bir şekilde sunmak olarak belirlemiştir.

AMACIMIZ!

Amacımız, bilişim sektörünün avantajlarını sizlere sunmak ve hayatınızı kolaylaştırmaktır. Sektörel ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirdiğimiz yazılımlarımızla hizmetinizdeyiz.

İnternetteki Eviniz olan www.acilhost.com, www.denizweb.net ve www.iyiavukat.net üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

LÜTFEN BİZE ULAŞIN

Tel- Whatsapp: +90 535 665 27 34

E-Posta: denizweb@denizweb.net - bilgi@iyiavukat.net

www.denizweb.net / Güvenin Adı